Epic Battle Dude

Epic Battle Dude - Yeni (iPhone iPad Oyunu)

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu42.2 MB
Üretici www.handy-games.com GmbH
İşletim SistemiIOS
Eklenme Tarihi
Yorum Yaz

Silahlarını hazırla, savaşa atıl ve kötülüğün ordularıyla savaş!

Kral olmak ve büyük bir kalede yaşamak gerçekten eğlenceli olabilir… Ta ki canavarlar yuvanı işgal edene ve seni bayıltıp kraliçeni kaçırana kadar! Bu savaş demektir! Kılıcın, kalkanın ve zırhın tozunu alıp şu canavarlara bir ders vermenin zamanı geldi!

EPIC BATTLE DUDE, içerisinde RPG öğelerinin ve taktiksel gerçek zamanlı savaşın yer aldığı yenilikçi bir fantezi aksiyon oyunudur. Azılı canavarlarla dövüşmek için kılıç, balta ve gürz kullanarak ölümcül tuzaklar ile kudretli güçlendirmelerden akıllıca faydalanarak savaşın gidişatını değiştir! Görkemli hazineler yağmala ve maksimum katliam için güçlü sihirli silahlar satın al! Zorlu düşmanlarla dolu 50 seviyede kesip biçerek kendine bir yol aç ve gelmiş geçmiş en iyi EPIC BATTLE DUDE haline gel!

Özellikler:
RPG öğelerini içeren aksiyon dolu oynanış Taktiksel gerçek zamanlı savaş sistemi 3 saldırı türü, 50’den fazla silah Farklı taktikler gerektiren çeşitli düşmanlar Ölümcül tuzaklar ve kudretli güçlendirmeler 4 birbirinden farklı konumda 50 zorlu seviye