TOWeb

TOWeb - 6.1.0.685 (Hazır Site Yapma Programı)

LisansDemo
Dilİngilizce
Dosya Boyutu39.3 MB
Üretici lauyan
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi
Yorum Yaz

HTML ve imaj editleme programlarını kullanmanıza gerek kalmadan 5 basit adımda sitenizi hazırlayarak yayına açmanız mümkün kılan bir programdır. TOWeb ile fotoğraf albümleri, formlar, kataloglar, multimedya dökümanlar (video, flash), slide show’lar hatta e-satış için alışveriş sepeti bile hazırlayabilirsiniz.

Adım 1 : Web sitenize başlayın Kendi web sitesini yaratmak için bir başlık ve sitenizi yapmak istediğiniz konuda bir tema seçmeniz gerekiyor..
Adım 2 : Sitenizin grafik temasını yaratın TOWeb programı sayesinde grafik dizayn tasarlamakla uğraşmayacaksınız..İstediğiniz rengi temalar üzerinde hemen uygulayabilirsiniz..
Adım 3 : Başlıklarınızı istediğiniz bilgiler ile doldurun Temanız yaratıldı ve artık sıra bilgi girişine geldi..İstediğiniz başlıklarla istediğiniz türde veri girebilirsiniz..
Adım 4 : Websitenizin opsiyonlarını değiştirin İhtiyacınız olan ayarları çok kolay bir şekilde değiştirin. Alışveriş özellikleri ve hatta arama motoru bile ekleyebilirsiniz.
Adım 5 : Sitenizi internet üzerinde yayınlayın Son adımda TOWeb ile çabucak web sitenizi internet ortamında yaratın. Ve internette çalışmanın keyfini tadın.