Avast

Avast - 2016 (Ücretsiz Türkçe antivirüs programı)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu192.15 MB
Üretici avast!
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi
Yorum Yaz

Avast antivirus‘te güçlü koruma sistemleri mevcut virüs saldırılarından, solucan ve truva atlarından Avast ile korunabilirsiniz. Avast programının kullanıcı arayüzü şık ve kullanışlı bir şekilde hazırlanmış. Avast  gerçek zamanlı koruma, e-posta koruması, otomatik güncelleme gibi özellikler içermekte. Son çıkan versiyonda ICQ, mirc ve kazaa tarzı programlardan gelebilecek kötü amaçlı yazılımlara karşıda etkin bir koruma sağlamakta. Avast!

Programının Ayrıntılı Özellikleri

# Tüm 32 ve 64 bit tabanlı işletim sistemlerini destekleyebilme

#Anlık tarama desteği ile bilgisayarınıza o an bulaşmaya çalışan virüsleri de tespit edebilme # Posta istemci programlarını da destekleyen gelişmiş e-posta tarayıcısı

# Program erişimi tarayıcısı ile programlara o anda bulaşmaya çalışan virüs hareketlerini de tanıyıp engelleyebilme # Tema destekli gelişmiş kullanıcı arabirimi (Ürünün programcıları ve sevenleri tarafından hazırlanmış tema eklentilerini buradan önizleyip, indirebilirsiniz)

# Senaryo engelleyicisi ile internetteki tüm sayfalara gizlenen zararlı kodları tam olarak engelleyebilme imkan

# Windows XP ve 2000 üzerinde, bilgisayar açılmadan (DOS kipinde) tarama yapabilme, böylelikle Boot virüslerine karşı da eksiksiz koruma sağlayabilme özelliği

# Ekran koruyucusu ve hafızadaki tüm verileri anlık olarak tarayabilme

# Klasör paketleme desteği ile virüslü klasörleri tüm erişime kapatabilme imkanı

# Gelişmiş dil desteği ile Türkçe dahil olmak üzere birçok dili destekleme

# Otomatik güncelleme sayesinde her hafta yeni virüs veritabanı dosyaları ile sürekli güncel kalan alt yapı Yeni sürümde neler var ?

# Sistem taraması seçeneğinde artık sistem DLL dosyaları varsayılan olarak taranmıyor

# İyileştirilmiş tarama hızı

# Winny2 ve Google Talk taraması desteği

# Exe sıkıştırması ve diğer dosya sıkıştırmaları için dahili tarama desteği

# Windows Sürücü Koruması uyumu geliştirilmesi

# Birçok hata giderilmesi ve düzeltmeler Ev kullanıcıları programın çalışabilmesi için kayıt formunu doldurup E-Posta adreslerine gelecek olan anahtar numarası ile programı sınırsız olarak kullanabilirler. Uygulama Türkçe dir.

Etiketler: ,