Azar – Görüntülü Sohbet&Arama

Azar – Görüntülü Sohbet&Arama - Yeni (Andiroid Uygulaması)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir MB
Üretici Hyperconnect inc
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi
Yorum Yaz

Anında kurulan yakınlık ile harikulade bir deneyim! Kaderin size ne zaman güleceğini asla bilemezsiniz. – Appszoom Değerlendirmesi

Azar, görüntülü sohbete dayalı yeni bir arkadaş bulma uygulaması. Kendi evinizin rahatlığında dünyanın her yerinden insanlarla tanışmanıza yardım ediyoruz. Birileriyle tanışmak, tek bir kaydırma hareketi kadar basit. Kaydırın ve tanışın, işte bu kadar basit! Farklı kültürler ve diller içine girmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Azar’da görüntülü mesajlaşmaya güvenimiz tam; çünkü bu en hızlı iletişim yöntemi. Karşınızdaki kişiyle doğrudan konuşma, yüz ifadelerini görme ve vücut dilini okuma olanağınız varken neden kullanıcı profilleri arasında kaybolasınız ki! Artık ne yazılı iletişimdeki muğlak ifadeler üzerine kafa yoracak ne de mükemmel profilleri gerçekle uzaktan yakından ilgisi olmayan insanlardan dolayı hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Gerçek sohbetlerle karşınızdakinin gerçek yüzünü ve sizin için doğru insan olup olmadığını göreceksiniz. Çok basit, sola doğru kaydırın ve sıradaki kişi karşınızda.
________
Azar ekibi olarak ortaya çıkardığımız ürünle ve samimi ortamla gurur duyuyoruz. Topluluğumuzda rahatsız edici davranışlara ve zorbalığa kesinlikle hoş görmüyoruz. Dolayısıyla politikalarımızı ihlal edici her tür davranış ciddiye alınacak ve hesabın askıya alınmasına ya da kapatılmasına neden olacaktır. Akran izleme sistemimize ek olarak, müşteri hizmetleri ekibimiz ihlal edici davranışlarda bulunan kişileri tespit edip bu tür durumlarda gerekeni yapmak için haftanın 7 günü 24 saat çalışmaktadır. Ayrıca, kullanıcı deneyimini en iyi düzeye getirmek adına yüz tanıma teknolojileri ve otomatik engelleme sistemleri uygulamaya konulmaktadır. Yanlışlıkla yapılabilecek yasaklamaları engellemek için tüm bildirimlerin moderatörlerimiz tarafından teyit edilip iki kez kontrol edildiğini bildirmek isteriz. Kullanıcılar, şirket kurallarımız ile ilgili ayrıntılı bilgiye Facebook sayfamızdan (https://www.facebook.com/azar.application/info) ulaşabilirler.
________
Lütfen siz Azar’ı desteklemeye devam edin ki biz de arkadaş bulma ihtiyaçlarınız için çalışmayı sürdürelim. Lütfen bizi arkadaşlarınıza anlatın, Google Play ve Facebook üzerinden bize yorum yapın.

Özellikler:
– 3G/4G ve Wi-Fi üzerinden görüntülü sohbetlerle arkadaş bulma.
– Yeni arkadaşlarınızı arkadaş listenize ekleme.
– Arkadaş listenizdekilerle ücretsiz yazılı mesajlar ve görüntülü aramalar.
– Arkadaş bulma ölçütlerinize (bölgesel, cinsiyet) uygun filtreler.
– Facebook ile kolayca oturum açma ya da hızlıca yeni hesap oluşturma.
– Yeni arkadaşlar edinerek popülerlik puanları kazanma.

Premium Üyelik: ($1~200)
– Mağazamızdan Azar taşları satın alabilir ya da kötüye kullanımları Azar’ın müşteri hizmetleri ekibine bildirip yardım ederek taş kazanabilirsiniz.
– Azar taşlarınızı keşif filtreleri ve mesajlaşma işlevleri satın almak için kullanabilirsiniz.