Aile Konumu & Mesajlaşma Familonet

Aile Konumu & Mesajlaşma Familonet - Yeni (Andiroid Uygulaması)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu14 MB
Üretici FAMILO
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi
Yorum Yaz

“Eve güvenli bir şekilde vardın mı?” mesajı artık tarih oldu! Familonet, sevdiklerinle artık daha kolay bir şekilde iletişimde kalmanı ve gelişmelerden haberdar olmanı sağlar. Aile üyelerin ev, okul veya iş gibi hergün gittikleri mekanlara varıp ayrıldıklarında, Familonet seni otomatik ve güvenilir bir şekilde haberlendirir. Şimdi Familonet’i kullanmaya başla ve kolay konumlandırma, organizasyon ve iletişimin tadına var! Hem de diğer uygulamalara göre gelişmiş “Made in Germany” şarj tasarrufu teknolojisiyle.

Uygulamaya entegre edilen Alarm uyarısı ve tehlike anında gönderilen konum bildirimi ile aileni koru ve kendini güvende hisset. Aile dediğin şey günümüzde böyle!

AİLE HAYATINDA DAHA KOLAY ORGANİZASYON & İLETİŞİM

AİLE MEKANLARI: “Annem eve vardı.” gibi Oto-bildirimlerle aile üyelerinin ne zaman hangi mekana varıp ayrıldığını öğren. KONUM PAYLAŞIMI: Ailene nerede olduğunu, ne yaptığını kiminle olduğunu göster. EŞ ZAMANLI KONUMLANDIRMA: Konum modu “Her zaman” olan kullanıcıların bulundukları mekanın eş zamanlı güncellenmesi ALARM UYARISI BUTONU: Sadece gerektiğinde aile üyelerine bulunduğun konumu gönderir. Böylece yardıma ihtiyacın olduğunda yanına gelebilirler. Bu özellik ebeveynlerin çocuklarına daha fazla özgürlük kazandırmasıyla birlikte çocuklarının güvende olduğunu bilmelerini ve daha hür olmalarını sağlar. SOHBET: En yüksek veri güvenliği standardıyla ailenle mesajlar ve resimler paylaş AİLE ALBÜMÜ: Tüm aile fotoğraflarını bir bakışta gör – Aile hayatının fotoğraf albümüne yansıması. YAPILACAKLAR LİSTESİ: Günlük görevlerini ailenle paylaş